Проект "Вчимося жити разом"

З 17.10.2016 по 19.10.2016 року вихователь-методист ДНЗ №№1 Мурза Тетяна Віталіївна стала учасником тренінгу за програмою «Вчимося жити разом» на базі Маріупольської ЗОШ № 36, де отримала теоретичні знання та практичні навички роботи з дітьми, батьками та педагогами щодо розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років.

З 20.10.2016 року в ДНЗ №1 "Аліса" розпочалась робота, щодо впровадження парціальної програми з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років «Вчимося жити разом».

Завідувач ДНЗ № 1 "Аліса" Трегубеко О.М. ознайомила педагогічний колектив з нормативними документами щодо реалізації проекту «Вчимося жити

разом».

Вихователь-методист Мурза Т.В. провела тренінг для вихователів в рамках проекту «Вчимося жити разом», на якому ознайомила учасників із завданнями, очікуваними результатами та планом впровадження проекту. Надала всім учасникам можливість відпрацювати заняття для вихованців за цією парціальною програмою. Ознайомила з вимогами до процесу і результатів впровадження курсу у дошкільному закладі.

Впровадження парціальної програми

«Вчимося жити разом»

в середніх та старших групах:

ЗАНЯТТЯ № 1

Заняття «Дружні діти – мов квіти»

середня група"Ромашки"

Заняття «Діти ввічливі та чемні, всім навколишнім приємні»

Старша група «Бджілка»