ІННОВАЦІЇ ЗАКЛАДУ

Інноваційна діяльність у роботі дошкільного навчального закладу "АЛІСА"
Банк даних про використання в ДНЗ "Аліса" інноваційних технологій в роботі з дітьми

Методика Л.Шелестової відповідає сучасним вимогам, які ставлять перед  дошкільниками держава та суспільство, оскільки  основним завданням є розвиток здібностей дитини, де навчання і навички при цьому виконують допоміжну функцію. Мета даної методики полягає не в досягненні високої техніки читання, а в формуванні позитивної мотивації цієї діяльності, емоційного задоволення від процесу читання. Цільовий напрямок такого навчання – це пошук оптимальних шляхів поєднання процесів розвитку дітей ( інтелектуального, мовленнєвого, чуттєвої сфери, сенсорики, моторики тощо ) і задоволення їхніх вікових потреб, з одного боку, та навчання читати – з іншого. Методика Л. Шелєстової «Навчання ранньому читанню» базується на принципі навчання дітей швидкому читанню і, водночас, вона підпорядковується завданням загального розвитку дитини.

Вихователь Дюбкін Л.В.працює за цією методикою, використовуючи практичні посібники, за допомогою яких без перевантаження навчає дітей читати. Водночас, виконуючи пропоновані в книзі ігрові завдання, діти всебічно розвиваються: розширюються їх знання про навколишній світ, розвивається логічне мислення, збагачується словниковий запас, удосконалюються навички різних видів діяльності (малювання, ліплення, вирізання, конструювання). Ця методика надає можливість малятам засвоїти ази читання й отримати задоволення та насолоду від виконання різних завдань.

Використання СУ - Джок терапії є одним з ефективних прийомів, що забезпечують мовленнєвий розвиток дитини.
Вихователь групи "Калинонька" Дюбкін Л.В. разом з малюками працюють над підвищенням ефективності коррекційно-логопедичної діяльності.

Фото Елены Трегубенко.

Сучасне заняття повинне бути цікавим,корисним.
Використовуя інноваційні технології "Палочки Кюїзенера"
вихователь групи "Ромашки" Коваль С.В. формує уміння і знання дітей з логіко-математичного розвитку.

В закладі широко використовуються здоров’ язбережувальні  технології, а дихальні гімнастики та методик

В закладі широко використовуються здоров’ язбережувальні  техн